Express Kargo olarak alışveriş sistemi içinde bulunan kişi, firma ve müşterinin hayatını kolaylaştırmak amacıyla dünden bugüne kapıda ödeme hizmeti sağlıyor; ödemesiz teslimat ve ürünü görmeden ödeme yapma gibi durumlarda olası problemleri ortadan kaldıran bu yöntemi müşterilerimize sunuyoruz.

Müşteri ürünü görmeden, kontrol etmeden ödeme yapmak istemeyebilir. Satış yapan kişi veya mağaza da ürün ödemesi yapılmadan teslimat yapmak istemeyebilir. Bu durumlar karşısında Express Kargo olarak sunduğumuz kapıda ödeme seçeneği sayesinde internet alışverişlerinde firma ve müşteriler güvenle kullanabilmektedir. Kapıda ödeme ile kargo seçeneğinde gönderi teslimatı sırasında imza alınır ve aynı zamanda kimlik tespiti de yapılmaktadır.

Teslimatı sırasında alıcı ürün kontrolü yapabilir; eksik, hasar ve fatura kontrolü yaparak yanlış gönderim ve olası hasar durumlarında hasar tespit tutanağı alabilmektedir.

Express Kargo kapıda ödeme hizmetinde ödeme seçeneğinin tek farkı, ürün ödemesi nakit olarak ya da banka ve kredi kartı ile kapıda tahsil edilmektedir.

Siz de Express Kargo kapıda ödeme hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için iletişim numaralarımızdan biz ulaşabilirsiniz.