Express Kargo olarak, uzak mesafelere hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı kargo hizmeti sağlayarak müşterilerimizi taşımacılıkta kolaylık ve yüksek hizmet kalitesiyle buluşturuyoruz.

Express Kargo, Ertesi Gün Teslimat uygulaması kapsamında gönderilerin adrese teslimatını gönderici adresten alıcı adrese 600 km mesafeye 24 saat içerisinde paket teslimlerini gerçekleştirmektedir. 600 km’yi aşan kargolarda ise 48 saat içerisinde teslimat gerçekleştirilmektedir.

Express Kargo olarak kargo gönderimlerimizde karayolu taşımacılığını tercih ediyoruz. Kargo ve adrese göre havayolu taşımacılığı da kullanılmaktadır.

Express Kargo hizmet anlayışında müşteri geri bildirimi ve memnuniyeti önemli bir yer tutmaktadır. Geliştirdiğimiz hizmet anlayışı ve değerlerimiz doğrultusunda müşterilerimizin en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla alabilmesi için dünden bugüne çalışıyoruz.

Kargo standart teslimatı ortalama 3 iş günü içerisinde adrese ulaştırılırken, Express Kargo ertesi gün teslim hizmeti çerçevesinde bu süreyi ortalamanın altına çekerek 12 veya 18 saat arasında teslimat yapmaktadır. Ertesi gün teslimat ile bir günden daha kısa bir sürede kargolar adresine ulaştırılmaktadır.