1983 Yılından Bugüne Aynı Motivasyonla Hizmet

Express Kargo, 1983 yılından bugüne nitelikli insan kaynağı, müşteri odaklı hizmet düşüncesiyle müşterilerin ihtiyaçlarına cevap vermekte; geliştirdiği kusursuz hizmet anlayışını kargo hizmetlerinde sahip olduğu yüksek kalite standartlarıyla da ortaya koymaktadır.
Express Kargo, başta İstanbul olmak üzere Türkiye genelinde hizmet veriyor, mevcut şubeleriyle birlikte aynı zamanda yeni “Kargo Acentelikleri” için de yer açarak hizmet noktalarını artırmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Express Kargo, müşteri iletişiminde en temel esas olarak memnuniyet ve hızlı teslimatı kalite politikasının temeli kabul etmekte, gelişen şartlar doğrultusunda en kaliteli hizmetin sürdürülebilirliği için çalışmaktadır.
Her geçen gün genişleyen dağıtım ağıyla birlikte hizmet noktalarını artırmayı hedefleyen Express Kargo, müşterilerin gereksinim ve beklentileri doğrultusunda dünden bugüne kesintisiz hizmet veriyor, şirket değerleri doğrultusunda kişi, kurum ve firmaların taşımacılık hizmetlerini aralıksız sürdürüyor.

Misyonumuz

Sahip olduğumuz aktif ve nitelikli insan kaynağımızla, gelişen teknolojinin yenilenen araçlarını kullanarak müşteri odaklı özel bir hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Geçmişteki başarılarımızdan referans alarak, gelecekte daha güçlü ve yenilikçi bir sektörel anlayış geliştirmeyi; ülkemizde ve dünyada lider taşımacılık firmaları arasında yer almayı hedeflemekteyiz.

Firmamızdan Haberler

E-Ticaret Platformlarının Kargo Kullanımındaki Büyüme
E-Ticaret Platformlarının Kargo Kullanımındaki Büyüme

Özellikle son zamanlarda içerisinde bulunduğumuz pandemi süreci boyunca toplumun çok büyük bir çoğunluğu vaktinin büyük bir kısmını ev içerisinde geçirmeye başladı. Bu süreçte, daha önceden de var olan ancak çok tercih edilmeyen uzaktan/evden çalışma durumu da artık bir tercihten ziyade, zorunluluk gibi bir hal aldı. Bu süreçte, ihtiyaçların karşılanma şekilleri, alışveriş alışkanlıkları da doğal olarak değişti. Buna bağlı olarak, “temassız…

Hızlı Kargo Hizmeti Sunmanın E-Ticaret Siteleri İçin Önemi
Hızlı Kargo Hizmeti Sunmanın E-Ticaret Siteleri İçin Önemi

E-ticaret, dijitalleşen dünyanın ticari hacminde yüksek bir paya sahip. Bu tablonun oluşmasında internet kullanımındaki ciddi artış, düşük maliyet ve hız faktörleri öne çıkıyor. Geleneksel ya da diğer adıyla klasik ticaret alanındaki dinamiklerin önemli bir kısmının elektronik ticaret süreçlerinde de geçerli olduğunu söyleyebiliriz.  Güvenilirlik, teslimat, ödeme seçenekleri vb. dinamikler, e-ticaret döngüsünün öne çıkan başlıkları arasında yer alıyor. Dijital dünyanın dinamiklerine ayak…